DSC_0018
Dijaki 3. H Srednje šole Domžale s spremljevalci smo si v torek, 10. 1. 2017, ogledali Mercatorjev distribucijski center na Slovenčevi v Ljubljani.

Click here to learn more

S centrom sodelujemo že vrsto let. Januarja, ko pridejo dijaki s praktičnega usposabljanja, jih peljemo tja na ekskurzijo, da vidijo, po kakšni poti pride blago do trgovin. Naša šola ima “dobrega soseda” v pravem pomenu besede. Šola in HM Domžale sta res soseda. Dijaki so v času malice stalne stranke njihove trgovine. Našim dijakom Mercator omogoča opravljanje praktičnega usposabljanja. Naše bivše dijake srečujemo kot zaposlene v HM Domžale. Česa si lahko želimo še več? Hvala g. Alešu Slabetu za izčrpno predstavitev. Učitelji skoraj vsako leto poslušamo enako, pa je še vedno zanimivo. Letos so bile za nas nove informacijske table.

DSC_0017 DSC_0021 DSC_0022 DSC_0023

Karmen Koprivec