E1V sredo, 6. aprila 2016, je v Kamniku na Gimnaziji in srednji šoli Rudolfa Maistra, potekala 3. ekonomijada. Letošnja tema je temeljila na poznavanju področja finančnega poslovanja oziroma trgovanja z vrednostnimi papirji.

Namen sodelovanja je bil predvsem v druženju mladih, navezovanju stikov, tudi poslovnih ter mreženju. V tekmovanju, ki se je kazalo v znanju, veščinah in spretnosti trgovanja, se je pomerilo preko osemdeset tekmovalcev iz štiriindvajset srednjih šol iz vse Slovenije.

Srednjo šolo Domžale so zastopali dijaki: Črt Skvarča, Luka Florjančič in Tina-Nikolina Volčini, vsi iz 2.O razreda. Dijakinja Tina-Nikolina Volčini je bila v ekipi, ki je dosegla tretje mesto. Skupna uvrstitev naše šole pa je bila osmo mesto.

Vsem našim tekmovalcem iskrene čestitke za dobre rezultate.

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)