Kaj te osreči in zakaj v karanteni?

Je to klic prijatelja, prijateljice, dober film po TV-ju ali vonj sveže pečenega kruha?
Nekaj misli naši maturantov.

Veliko delam za šolo in se pripravljam na maturo. Osreči me, ko gremo z družino na sprehod, saj takrat pozabim na vse skrbi in uživam v naravi. (Kaja)

Zadnje čase, ko smo v karanteni, me ne osrečuje prav veliko stvari. Ne morem se družiti s prijatelji, normalno trenirati … Ena redkih stvari, ki me osrečuje, pa je to, da lahko spim dalje kot sicer. To pomeni, da sem lahko tudi dlje časa pokonci. Še ena stvar, ki mi je prijetna, je, da se na vsakih nekaj dni pokličemo s prijatelji ter se družimo na edini možni način v trenutni situaciji. To je pomembno, saj tako ohranjamo stik in se zabavamo tudi v takih časih. (Vid)

Osrečil me je moj prvi kruh, ki sem ga spekla. Za prvič je bil dober! Osrečujejo pa me tudi sprehodi v naravi z družinskimi člani; res že dolgo nisem tako veliko časa preživela v naravi, se nadihala svežega zraka in tako dobro izkoristila sončnega vremena. Vse to mi polepša dneve v karanteni in navdaja s pozitivo. (Jerneja)

V karanteni me osrečijo sončni dnevi. Če želim, se lahko udejstvujem športno, umetniško, raziskovalno ali pa kuharsko. Najbolj mi je všeč raziskovanje neobljudenih delov občine ter kolesarjenje. Prav tako imam sedaj možnost igrati tarok tudi do 5:00 zjutraj s prijatelji po skypu. 🙂  (Maruša )