Pevke in pevci mešanega pevskega zbora SŠ Domžale zaključujemo bogato sezono 2023/2024: nastopili smo na dveh šolskih proslavah in popestrili nekaj šolskih prireditev; decembra čarobno zazveneli in aprila prinesli pomlad v MGC Bistrica Domžale; marca nastopili na območnem srečanju odraslih pevskih zborov in vokalnih skupin v KD Lukovica; maja dišali po ljubezni na recitalu v Knjižnici Domžale …

Na zadnji dan pouka naših zaključnih letnikov pa smo jih s pesmijo pospremili na novo pot.

Zaokrožili smo vse pevske vaje ob ponedeljkih in torkih, vse nastope, s katerimi smo navdušili občinstvo, in se poslovili od fantovskega dela zbora, ki je letos zelo popestril in obogatil naše nastope. Pavel, Nik, Kristjan in Domen, hvala in srečno!

Hvala tudi vsem dijakinjam, profesoricam in naši tajnici ter Žanu za spremljavo s kitaro. In vsem ostalim instrumentalistom, ki ste nas spremljali na nastopih ter vsem, ki ste nas podprli tehnično z mikrofoni in zvočniki ter slikovno spremljavo. In šoli za uniforme, da smo bile lepo sijoče.

In seveda naši zborovodkinji, Jani Lamberšek Starbek. Za potrpežljivost in vztrajnost. In da je iz nas znala izvabiti najboljše glasove in melodije. ❤️